Eca Servis Gebze

Evin sıklıkla kullanılan elektronik eşyalarından biri olan kombilerde zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar meydana gelebilir. Özellikle kış aylarında sıkıntı yaratacak bu durumun önüne acil olarak geçilmesi gerekmektedir. Bu konuda yardımınıza koşacak ECA Servis Gebze her türden kombi arızasına garantili olarak olumlu sonuç getirir. Kombilerin ilk günkü verimine ulaşmasına neden olacak ECA Servis Gebze ekibi cihazın performansını üst düzeye çıkarmak için kombi bakım hizmeti de vermektedir. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunmaktır.

Bu adımdan hemen sonra tarafınıza kadar ulaşacak olan servis ekibi arızalı cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlarken, onarım süreci bittiğinde cihazınızı kısa süre içinde adresinize teslim eder. ECA Servis Gebze aynı zamanda onarımı mümkün görünmeyen cihaz parçalarının garantili olarak değişimini sağlamaktadır. Servis tarafından değişimi sağlanan parçalarda bir yıllık süreç içinde herhangi bir arıza görüldüğünde ECA Servis Gebze adresi tarafından onarım işlemleri kısa sürede ücretsiz olarak gerçekleştirilmiş olacaktır.

Gebze Eca Servisi
Numara: 0216 473 11 52
Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Gebze” üzerine 6 yorum

  1. Senelerce kiracı olarak evlerde süründükten sonra sonunda nihayet yeni bir ev satın aldık. Taşındığımız evde Eca marka kombi kullanılmaktaydı. Zaten yeni ev birçok masrafı beraberinde getirdiği için ve de iyi bir marka olduğunu bildiğimiz için hiç değiştirmedik. Fakat kış mevsimine girer girmez hiçbir şekilde istediğimiz verimi alamıyoruz. Ara kat diye tabir edilen bir katta oturuyoruz. Alt ve üst komşumuz kombisini yakmadığı sürece ev asla ısınmıyor. Bu durum da oldukça mağdur durumdayız. Bilen arkadaşlar varsa konu hakkında bizi aydınlatabilir mi?

  2. Gebzede bulunan deri atölyemizde Eca marka kombi kullanılıyor. Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz kombi hiçbir sorun çıkarmamıştı. Fakat geçtiğimiz ay kombimiz E9 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Ben de hemen Eca Servis Gebze şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip aşırı ısınmadan dolayı böyle bir arızanın yaşandığını söyledi ve 1 saat kadar kısa bir süre içerisinde tamirini yapıp sorunu gidermiş oldular.

  3. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım kombimin garantisi bitmesine rağmen bana hiç arıza çıkarmadan çalışıyordu. Çevreme de bundan bahsedip önerdikten sonra nazar değmiş olacak ki geçenlerde ekranında F7 arıza kodu vererek çalışmaya başladı. Eca Servis Gebze ekibi ile iletişime geçerek durumu bildirmem üzere gelen yetkililer çok basit çözümü bana da gösterek düşük basınç arızasını giderdiler.

  4. ECA kombiye geçeli yaklaşık 4 ay oluyor. Bundan önce kullandığım kombi tam bir faciaydı. Böylesine uygun fiyata, kullanan herkes tarafından beğenilen Eca ile tanışana kadar her hafta bir arızayla uğraşıyorduk. Kullanıma başladığımızdan bu yana bizim kullanımımızdan kaynaklı bir arıza çıktı. Bu arızayı da ECA Servis Gebze ile birlikte en kısa sürede çözdük. Hem güler yüzleriyle hem de işçiliğinin kalitesiyle ECA Gebze şubesi bu çevrede alanın en iyisi.

  5. Kiracı olarak oturduğum evde yaklaşık olarak 2 yıldır kullanmakta olduğum Eca marka kombim yakın zamanda F7 isimli hatayı verdi. İnternetten araştırma yapınca kendimin çözemeyeceği bir sorun olduğunu anladım ve Eca Servis Gebze şubesine ulaştım. Hemen 1 saat içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi sorunun gaz valfinden kaynaklandığını tespit etti ve kısa süre içerisinde de sorunumu giderdi.

  6. ECA markasının kombilerini neredeyse her kiracı olduğum evde kullandım ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım ancak iki yıldır kiracısı olduğum evde kombi sürekli olarak arıza veriyor hale geldi. Bir türlü tam verim alamadığım kombim için son çare olarak ECA Gebze Teknik servisine yakın olmasından dolayı başvurdum. Bir gün sonra şehir dışına seyahat edeceğimden dolayı ricada bulundum ve 30 dakika içerisinde teknik servis yetkilileri evime gelerek kombimin ne tür bir arızası olduğuna dair kontrollerini sağladılar. Basınç ile ilgili sorun karşısında gerekli ayarlamaları yaparak sorunun çözümünü kısa bir sürede gerçekleştirdiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul