“Eca Servis Esenyurt” üzerine 2 yorum

  1. Evlendiğimiz sene kampanyayla Eca marka kombi satın almıştık. O zamandan beri kullanmakta olduğumuz Eca marka kombi bu sabah T7 nolu hata kodunu verdi ve çalışmıyor. Bu soğuk kış günlerinde mağdur olduk. İnternetten hata kodu hakkında bilgi almak için küçük bir araştırma yapınca, hava prosestatı değişimi gerektiği yazıyor. Birkaç yere sordum fahiş fiyatlar verildi. Acaba sizden de bu parça değişimi için fiyat almam mümkün müdür?

  2. İncelemelerim ve çevreminde tavsiyesi sonucunda kombi için ECA’yi tercih ettim altı aydır da sorunsuz bir biçimde çalışıyordu. Lakin kombi banyoda ve mutfakta sıcak su vermemeye başladı ya da verdikten sonra hemen soğuğa dönüyordu. Suyun sıcaklığını arttırmama ve kombinin basınç gibi şeylerini kontrol etmem rağmen aynı sorun devam etti. Bunun üzerine ECA Esenyurt Teknik servisini aradım , görüşmelerim sonrasında teknik servis elemanları öğlen vakitlerinde adresime geldiler ve kombiyi açarak sorunu bulmaya çalıştılar. Yanlış hatırlamıyorsam iki parçanın değişimini yaptılar. Ardından kombide suyun ısınmasını bekledikten sonra 10 dakika boyunca deneme yaptık ve suyun sıcaklığında düşüş olmadı. Benim için şaşırtıcı derecede hızlı bir çözüm oldu.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul