Eca Servis Ataşehir

ECA marka kombi arızalarında ECA Servis Ataşehir garantili olarak çözüm yolları sunmaktadır. Kombinin bakımının zamanında yapılmaması, kullanımdan kaynaklı hatalar ve farklı sorunlar arızaların oluşumuna zemin hazırlar. Bu dönemde cihazı kullanmaya devam etmek için acil olarak soruna müdahale edilmesi yerinde olacaktır. ECA Servis Ataşehir büyük küçük her türden kombi arızasına çözüm sunarken, kısa bir zaman aralığı içinde karşı karşıya kaldığınız bu durumun önüne geçmeye neden olacaktır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise ECA Servis Ataşehir adresiyle iletişime geçerek servis talebinde bulunmaktır.

Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşacak servis ekibi sayesinde servis sürecine hızlı bir şekilde geçilmiş olur. Kombi onarım sürecinde sona gelindiğinde ise servis ekibi tarafından cihazınız aynı özenle adresinize kadar teslim edilecektir. Öte yandan ECA Servis Ataşehir adresine planlı olarak yapılması gereken kombi bakımları içinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kombinin performansının artmasına neden olacak bu çalışma aynı zamanda kombinin ömrünün uzaması için önerilen yöntemlerden biri arasında bulunur.

Ataşehir Eca Servisi
Numara: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Ataşehir” üzerine 10 yorum

 1. Oturduğum evi satın almadan önce başka bir evde kirada oturuyordum. Orda başka marka bir kombi vardı. Ancak o marka bize fazlasıyla sorun yaşattığından dolayı yeni evi aldığımzda uzun araştırmalar sonucu Eca marka kombi aldık. İlk senelerde hiçbir sorun yaşatmayan kombimiz bir süre önce 06 kodlu hatayı vermeye başladı ve kapandı. Kod hakkında bilgi almak için internette küçük bir gezinti yaptım. Kombiyi resetleyerek sorunun çözülebileceği yazıyordu. Tüm denemelerime rağmen kombi çalışmadı. Çağırdığım Eca Servis Ataşehir şubesi 1 saat içinde gelip yerinde sorunumuzu çözdü.

 2. Çok uzun senelerden beri evimizde Eca marka kombi kullanıyoruz. Şuana kadarda performansından oldukça memnun olduğumuz kombimiz bir gün 24 kodlu arıza kodu verdi ve çalışmadı. İlk olarak cihazı resetledik, fakat çalışmamaya devam etti. Biz de Eca Servis Ataşehir şubesini aradık. Gelen ekip sorunun elektronik karttan kaynaklandığını söyleyip değişimi yaptıktan sonra kombimiz derslikleri ısıtmaya devam etti.

 3. Evimde kullandığım kombi su damlatıyordu. Birde aşırı sesli çalışması vardı. Bu konuda Eca servis Ataşehir ie görüşme sağladım. Ekip geldi kombimi kontrol etti. Arıza tespiti yaparak beni bilgilendirdiler. Kısa sürede tamir işlemini gerçekleştirdiler. Kombinin nasıl kullanılması gerektiği konusunda da bilgilendirme yaptılar. Çok memnun kaldım. İyi bir ekiptiler.

 4. Kombiden sıcak su normal gelmesine rağmen bir süre sonra sıcak su az ısınmaya başladı. Derecesini arttırdım. Ancak buna rağmen su istenen sıcaklığa gelmedi. Bunun için de servisten destek istedim. Gelen servis personelin arıza konusunda beni bilgilendirdi. Neden kaynaklı olduğunu söyledi. Arızayı da hemen yaptı.

 5. Kombim çok sesli çalışıyordu. Özellikle de sıcak suyu açtığımda kulağı tırmalayan bir ses çıkarıyordu. Bu konuda Eca servis Ataşehir ile görüştüm. İstediğim saat diliminde geldiler. Kombiyi kontrol ettiler. Yedek parça değişmesi gerektiğini söylediler. İlk başta tereddüt ettim. Ancak personel neden kaynaklı olduğunu bana detaylıca anlattı. Aldıkları fiyatta oldukça uygun geldi.

 6. Ataşehir’de bir kurs sahibiyim. Pandemide kapattığımız kursumuzu normalleşme ile tekrardan açmadan önce karantina döneminde ofislerimizdeki eksikleri tamamlarken ECA markasına ait kombimizin arızalı parçası için Eca Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçmiştik. 1 gün içerisinde gelen ekip arızalı parçasının teminatının yanı sıra kombimizin yıllık bakımını da çok uygun fiyata yaparak bizi yeni eğitim-öğretim yılımıza hazırladı.

 7. Yaklaşık 3 sene önce İstanbul Ataşehir ilçsine taşındım. Kiracı olarak oturduğum evde Eca marka kombi kullanılmakta. Oturduğumu 3 senelik süreçte kombinin hiçbir arızası ile karşılaşmadıö. Fakat son bir haftadır açık olan kombimiz 1 saat içerisinde kendiliğinden kapanıyor. Havalar sıcak petekler için şimdilik bir sorun teşkil etmiyor ancak bu kendi kendine kapanmasından dolayı sıcak sudan da faydalanamıyoruz. Teknik servis çağırmadan burdan da sormak istedim. Bir kombi neden kendi kendine kapanır? Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevirim. Teşekkürler.

 8. Eca ürünlerini uzuca bir süredir hem evimde hem de ofisimde kullanıyorum. Teknolojinin en iyi ürünlerini bu markaya borçlu olduğumuzu düşünüyorum. Ve servis konusunda da gayet başarılı olduklarını söylemeden geçemeyeceğim. Eca marka kombimin çalışmadığını fark ettiğimde kendi başıma bir şeyler yapmak ve ürüne daha fazla zarar vermek yerine Ataşehir’de hizmet veren ECA servisine başvurdum.
  Kısa süre içerisinde teyit işlemleri tamamlandı ve sorunu çözmek için de evime kadar geldiler. Ürünü en hızlı şekilde incelediler ve bilgi verdiler. Reset atma işlemi sonrası küçük bir ayarlama ile cihaz yeniden çalışır hale geldi. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ekip ve bu sektörün en iyi kadrosu ile hareket ediyorlar.

 9. ECA marka kombi kullanmaktayım ve uzun bir süredir evde olamadığım için kombi kapalı bir halde duruyordu. Evime gelip tekrar çalıştırdığımda ise A01 adlı bir arıza ile karşılaştım kısa bir araştırmanın ardından ateşleme ile ilgili bir sorun olduğunu öğrendim kendimin bir şey yapacağını anladıktan sonra ECA’nın Ataşehir Teknik Servisini aradım ve anında cevap verdiler. Sorunumu ve arıza kodunu ilettim ve bu yönde bir kaç saat içerisinde geleceklerini belirttiler. Gerçektende iki saat içerisinde kapımdaydılar. Kombiyi açarak içerisindeki kontrolleri sağladılar. Adını tam olarak anlamadığım bir ateşleme parçasının bozulduğunu bu nedenle değiştirmeleri gerektiğini belirttiler.Değişim sağlandıktan sonra kombim tekrar çalışır duruma geldi.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul