Eca Servis Kartal

ECA Servis Kartal, ECA marka kombi arızalarına garantili olarak olumlu sonuçlar getirir. Sıklıkla kullanılan kombilerde çeşitli nedenlere bağlı olarak çözümü zor arızalar ortaya çıkabilmektedir. Kış aylarında hane halkının kötü anlamda etkilenmesine neden olacak bu sorunun önüne acil olarak geçilmesi gerekir. Aksi halde arızadan kaynaklı olarak maddi hasarın büyümesi kaçınılmaz hale gelebilir. Kombi bakım ve onarım sürecinde yanınızda olacak ECA Servis Kartal karşı karşıya kaldığınız arızadan vakit kaybetmeden kurtulmanıza olanak sağlamaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise servisin müşteri hizmetleri üzerinden servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra servis ekibi bulunduğunuz adrese kadar gelerek arızalı cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlar.

Onarım ve bakım sürecinde sona gelindiğinde ise cihazınız servis aracılığıyla adresinize teslim edilerek süreç tamamlanmış olacaktır. Bu bakımdan her türlü zorluğu sona erdiren ECA Servis Kartal sayesinde arıza büyük bir sorun olmaktan çıkar. Ayrıca ECA Servis Kartal onarımı mümkün gibi gözükmeyen cihaz parçalarının da garantili olarak değişimini sağlamaktadır.

Kartal Eca Servisi
Numara: 0216 621 42 11
Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Kartal” üzerine 7 yorum

  1. Takribi 5-6 yıldır kullanmakta olduğum Eca marka kombimin ekranında yakın zamanda T3 hatası verdi. İnternetten araştırma yapınca kendimin çözemeyeceği bir sorun olduğunu anladım ve Eca Servis Kartal şubesine ulaştım. Oldukça hızlı bir sürede evime gelen teknik servis ekibi ntc sensöründe hata meydana geldiğini söyledi. Aynı günün akşamında da sorunu gidererek kombimizi tamir etmiş oldular.

  2. Uzun senelerdir sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Eca marka kombim geçtiğimiz ay gün içinde defalarca kendi kendine kapanmaya başladı. Hal böyle olunca kombiden hiçbir şekilde verim alamadık. Çağırdığım servis, sorunun elektrik voltajından kaynaklandığını tespit ederek küçük bir iki işlem uyguladı. İlk başta sorunun bu kadar kolay hallolmayacağını düşünsem de üzerinden bir ay geçmesine rağmen kombim sorunsuz çalışıyor.

  3. Kombi arızaları konusunda birçok firmadan hizmet aldım. Her gelende yedek parça değişecek fiyatı bu diye yüksek fiyatlar istediler. Bende tavsiye üzerine Eca servis Kartal ile görüştüm. Kurumsal bir firmadan ilk defa hizmet aldım. İşini bilen kişilerle çalışmak gerçekten ayrı bir mutluluk. Kurumsal olan firma bile diğerlerine göre daha az ücret alıyor.

  4. Sıcak suyu açtığımda peteklere sıcaklık çok fazla gidiyordu. Ayarını düşürdüm. Ancak banyodan veya mutfaktan sıcak suyu açtığımda peteklerde ısınma çok oluyordu. Bunun için servis desteğine başvurdum. Gelen kişiler kombiden kaynaklı olduğunu söylediler. Kombinin sıcak ve soğuk suyu ayrıştırmasını yanlış yaptığını söyleyip düzelttiler. Aldıkları fiyatta oldukça uygundu.

  5. Geçenlerde tam temizlik yapacağım esnada uzun yıllardır kullandığım ve hiç arızası ile karşılaşmadığım ECA markasına ait kombimin geçen hafta garantisi bittiğinden ötürü olacak ki ekranında F4 arızası ile karşılaştım. İnternetten biraz araştırdığımda ise bunun ateşleme arızasından kaynaklandığını görünce hiç müdahale etmeden Eca Servis Kartal ekibi ile iletişime geçtim. Gelen ekip ateşleme sensöründen kaynaklanan arızayı profesyonelce giderdiler.

  6. Uzun senelerden beridir kullanmakta olduğum Eca marka kombim D1 arızası vermeye başladı. Bu şekilde kombim çalışmıyordu. Havaların soğuması nedeniyle arızanın da hemen giderilmesi gerekiyordu. Bundan dolayı hemen Eca Servis Kartal şubesi ile iletişime geçtim Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi dış hava sensöründe kesinti sorunu olduğunu tespit ederek hızlı bir şekilde tamir edip sorunumu giderdi.

  7. Ben Kartal’da ikamet ediyorum ve burada servis hizmeti konusunda sıkıntı yaşıyordum. ECA servis ekiplerinin kısa bir süre önce faaliyetlerine başlaması beni inanılmaz mutlu etti. Üstelik markaya yakışır şekilde gayet profesyonel bir ekip hazırlamışlar. Kombimde meydana gelen sorun için de yine bu firmayı aradım ve aldığım hizmetten memnun kaldığım için sizlere de tavsiye etmek istedim.
    Kombi sorunlarınızda sizler de hiç tereddüt etmeden firma ile irtibat kurabilir ve servis hizmeti alabilirsiniz. Üstelik pandemi döneminde eve kadar geliyor ve sizlere de zahmet vermiyorlar. Sorunu çözmeleri ise uzun sürmüyor ve zaman kaybetmeyeceğinizin sözünü de veriyorlar.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul