Eca Servis Pendik

En çok kullanılan cihazlardan biri olan kombilerde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Kombinin kullanılamaz hale gelmesine neden olacak bu arızalar özellikle kış dönemlerinde hane halkı için çok sayıda sıkıntıyı peşinde getirebilir. Bu nedenle zaman kaybetmeden kombi arızalarına çözüm bulmak için harekete geçmek lazımdır. Bu konuda yanınızda olacak ECA Servis Pendik büyük ve küçük çaplı her türlü kombi arızasına olumlu sonuçlar getirir. Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan hemen sonra tarafınıza kadar gelecek olan servis ekibi sayesinde arızalı cihaz adresinizden teslim alınarak, tamir sürecinde sona gelindiğinde cihaz adresinize kadar teslim edilecektir.

ECA Servisi aynı zamanda kombiler için son derece gerekli olan kombi bakım hizmeti de sağlar. Kombinin ömrünün uzamasına neden olacak bu çalışma aynı zamanda performans sorunlarının geride kalmasına neden olmaktadır. Kombi bakım ve onarım hizmetinden yararlanmak için haftanın yedi günü dilediğiniz zaman servis talebi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Pendik Eca Servisi
Numara: 0216 621 97 36
Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Pendik” üzerine 6 yorum

  1. Bu ayın başında eşimle evlenip oturduğumuz eve kiracı olarak taşındık. Oturduğumuz evde Eca marka yoğuşmalı kombi kullanıyor. 1 aydır hiçbir sorun yaşatmadan kombimiz bu sabah durduk yere kapandı ve hiçbir şekilde de açamadık. Teknik servis çağırmadan önce burdan konu hakkında bilgi sahibi insanların görüşlerini merak ediyoruz. Bilgi sahibi arkadaşlar biraz aydınlatabilir mi? Bir kombi neden durduk yere kapanır ve bir daha açılmaz?

  2. Uzun yıllardır sorunsuz çalışan Eca marka kombimiz aniden arızalanıp ekranda 40 nolu arıza kodunu verdi. Hemen Eca Servis Pendik şubesini arayarak sorunu kendilerine anlatıp, hemen eve gelip çözüp çözemeyeceklerini sordum. Oldukça anlayışlı olan yetkililer gelmelerine gerek olmadığını, telefondan tarif ettiiklerinde de benim çözebileceğim bir arıza olduğunu söylediler. Gerçekten de söyledikleri gibi tesisat su basıncını 1,5 bar’a yükseltince sorun ortadan kalktı.

  3. Kombinin bakımına önem veren biriyim. Düzenli bakım yaptırırım. Ancak bu bakım sonrası fanda arıza meydana gelmiş. Fan fiyatlarına baktım. Piyasa oldukça yüksekti. Eca Servis Pendik ile görüştüm. Fan ve değişim konusunda fiyat verdiler. Oldukça ekonomik geldi. Hemen randevu verdim. Geldiler ve değişikliği yaptılar. İşlerine oldukça hakim kişilerdi.

  4. Beyaz eşyalar sizi anlar ve duyarlar dediklerinde inanmazdım. Daha geçen hafta garantisi biten ECA markasına ait kombimin gözünün içine bozulmasın diye bakıp üstüne titrerken sakınan göze çöp batar misali ekranında F3 arıza kodu vererek hayal kırıklığına uğrattı. Durumu bildirdiğim Eca Servis Pendik yetkilileri gelip problemi yerinde ve profesyonelce çözdüler.

  5. Yaklaşık olarak 5 senedir Pendik ilçesinde bulunan işyerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılahyan Eca marka Confeo Plus modelli kombimiz yakın zaman 14 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Yakınımızda olan Eca Servis Pendik şubesini çağırdığımızda sıcak su sensörünün arızalandığını söyleyerek parça değişimi yapılması gerektiğini söyledi. Çünkü sıcak su sensörü tamir edilecek bir parça değilmiş. Sonrasında 1 hafta kadar yedek parçayı bekledikten sonra gelen yedek parça takıldıktan sonra kombimizin sorunu ortadan kalkmış oldu.

  6. Pendik’te ikamet edenler için güzel bir haberim var. ECA marka kombi kullanıcıları artık daha kaliteli servis hizmeti alabilecek. Yakın zamanda ECA servis ekipleri ile tanıştım ve bakım hizmeti aldım. İşini iyi yapan bu firmayı ve ekipleri sizler de tercih edebilirsiniz. Merak ettiğiniz sorulara yanıt veriyor ve aynı zamanda kombi hakkında da soru işaretlerini kısa süre içerisinde gideriyorlar.
    Bakım hizmetinin yanı sıra onarım hizmeti sunduklarını da öğrendim. İnternet aracılığı ile ulaştığım bu firmadan fazlasıyla memnun kaldım ve yakın çevreme tavsiye etmeyi de ihmal etmedim. Dilerseniz sizler de araştırabilir ve firma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul