Eca Servis Çekmeköy

ECA marka kombilerde zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Bu arızalara karşı önlem alınmadığında sıklıkla ihtiyaç duyulan cihazların eksikliğinden ötürü aksamalar yaşanabilmektedir. Kombi bakım ve onarım konusunda destek vermekte olan ECA Servis Çekmeköy her türden cihaz arızasına garantili olarak olumlu sonuçlar sağlar. Servisin uzman ekibi sayesinde karşılaştığınız kombi arızasını kısa bir zaman aralığı içinde geride bırakabilirsiniz. Servisten teknik destek almak için tek yapmanız gereken şey günün her anı dilediğiniz zaman servisin müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunmaktır. Servis onarım hizmetine ek olarak bakım hizmeti de verir.

Kombiler için son derece gerekli olan bu çalışma sayesinde kombiden alınan verimi arttırmak söz konusu olacaktır. Kombiyi uzun zaman boyunca kullanmaya devam etmek için kombi bakımına gereken hassasiyetin verilmesi gerekir. Bu konuda yanınızda olacak ECA Servis Çekmeköy kombinin en ince detayına kadar bakıma alınması için tercih etmeniz gereken bir seçenektir. Kombi bakım ve onarım sürecini başlatmak için servis talebi oluşturmak yeterlidir.

Çekmeköy Eca Servisi
Numara: 0216 621 97 36
Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Çekmeköy” üzerine 5 yorum

  1. Oturduğum apartmana uzun zamandır doğalgaz gelmesini bekliyorduk. Nihayet 4 yıl önce geldi ve ben de hem herkes tarafından bilinirliği, hem de kaliteli olmasından ötürü Eca marka kombi almaya karar verdim. İlk senelerde hiç sorun yaşatmadan çalışan kombi geçtiğimiz hafta E2 hatası verdi. Ben de vakit kaybetmeden Eca Servis Çekmeköy şubesini aradım. Gelen ekip kombideki elektronik kartın arıza yaptığını ve değişim yapılması gerektiğini söyledi. Oldukça uygun bir fiyata yaptıkları değişimden sonra kombimin arızası giderildi.

  2. Evimde Eca marka kombi kullanıyorum. Kombimden birden garip sesler gelmeye başlayıp ekranda 32 hata kodunu verdi. Sitesinde bu arıza kodunun düşük voltajdan kaynaklandığı yazıyordu. Elektrik işi olduğu için elektrikçiye baktırdım fakat sorunu çözemediler. Ardından ben de Eca Servis Çekmeköy şubesine ulaştım ve gelip arıza kodunun sebebini söyleyip hemen çözerek kışın ısınma sorunumuzdan kurtardılar.

  3. Kombi konusunda çok hassas biriyim. Bakımına ve servisine önem veririm. Yıllık bakımı için Eca servis Çekmeköy’den destek aldım. Bakımını titizlikle yaptılar. Gelen personel güler yüzlü ve alakalıydı. Kombinin nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgilendirme de yaptılar. Filtrelerini ve iç temizliğini güzelce yaptılar. Ben verilen hizmet içeriğinden memnun kaldım. Tavsiye ederim.

  4. Kombiye su dolduruyorum ancak bir türlü dolmuyor. Su olmayınca da ısıtma oluşmadı. Vananın arızalı olduğundan şüphelendim. Eca servis Çekmeköy’ü arayıp arıza kaydı oluşturdum. Gün içerisinde aradılar ve geldiler. Gelen kişiler işlerinin ehli kişilerdi. Hemen arızayı buldular ve vana kısmını değiştirdiler. Ayrıca kombinin bakımını da yaptırdım. Çok memnun kaldım.

  5. Evimizde uzun yıllardır ECA markasına ait kombi kullanıyoruz. Yıllık bakımlarını hiç aksatmadığımız için garantisi bittiği halde bize bu zamana kadar hiç sorun çıkartmayan kombimiz geçen gün ekranda F2 arızası verince Eca Servis Çekmeköy yetkililerine durumu bildirdik. 2 Saat içerisinde gelen ekip, sıcak su sensöründen kaynaklanan arızayı gidererek bizi mağdur etmediler.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul