Eca Servis Tuzla

ECA marka cihazlarda zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu arızalara karşı anında önlem alınmadığı takdirde bazı aksaklıkların görülmesi kaçınılmaz hale gelir. Özellikle kombi arızaları hane halkı için çok sayıda farklı sıkıntının görülmesine neden olmaktadır.

Bu konuda yardım alabileceğiniz ECA Servis Tuzla büyük küçük her türden kombi arızasına garantili olarak olumlu çözümler sunmaktadır. Servise haftanın yedi günü boyunca servis talebinde bulunabilir, kombide karşınıza çıkan bu problemi kısa süre içinde geride bırakabilirsiniz.

Eca Servis Tuzla

ECA Servis Tuzla aynı zamanda kombiler için son derece önemli olan kombi bakım hizmeti de vermektedir. Cihazın performansına doğrudan etki edecek bu çalışma aynı zamanda cihazın ömrünün bariz bir şekilde artmasına imkan sağlar. Bu nedenle kombi kullanıcılarının hassas davranması gereken bir konu olmaktadır.

ECA Servis Tuzla ekibi kombi bakım ve onarım sürecinin her adımında müşterinin onayını almaktadır. Müşterinin onayı alınmadan kombi bakım ve onarım sürecinde bir adıma başlanmamakta olup, ayrıca servis tarafından garantili parça değişimi sağlanır.

Tuzla Eca Servisi

Numara:0216 621 97 36
Hizmet Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Tuzla” üzerine 9 yorum

  1. Ben de herkes gibi kombi alırken uzun araştırmalar yaptım. Araştırmalar sonucunda muadillerinden bir miktar pahalı olan Eca markasını en uygun kombi olarak gördüm. Geçen hafta kullandığım kombi T6 arızası verdi. Bu işlerden pek anlamadığım için Eca Servis Tuzla şubesini aradım. Gelen ekip kombinin bacasında tıkanıklık olduğunu söyleyip kısa süre içersinde tıkanıklığı giderip sorunu ortadan kaldırdı.

  2. Evimde yaklaşık olarak 8 senedir Eca marka kombi kullanıyorum. Kullanmakta olduğum kombi yakın zamanda E0 hata kodunu vermeye başladı. İnternetten arama yapınca kesinlikle kullanıcı müdahelesi yapılmaması gerektiği yazıyordu. Ben de yakınımda bulunan Eca Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip anakartta bir arıza tespit edip, 1 hafta içerisinde sorunumu çözdü.

  3. Uzun zamandır kullandığım ve çevremde herkese önerecek kadar memnun olduğum ECA markasına ait kombimin garantisinin bitmesi ile arızalarının baş göstermesi eş zamanlı oldu. Geçenlerde kombimin ekranında karşılaştığım F5 arızasından sonra Eca Servis Tuzla ekibini arayarak durumu bildirdim. Gelen ekip uzun incelemeler sonunda kombiyi uzun uzadıya tamir etmeye gerek kalmadan, hava basınç sensörü ile alakalı olan arızayı giderdiler.

  4. Geçenlerde ECA markasına ait kombimden yaz olduğu için sadece sıcak su kullandığımız halde önce içinde bir şeyler varmış gibi takır tukur sesler gelmeye başladı ardından da o ses geçince içerisinden rahatsız edici bir ses gelmeye bıraktı yerini. Ekranda F6 hatası çıkınca da hemen gazı kestikten sonra Eca Servis Tuzla ekibi ile iletişime geçerek durumu bildirdim. Hemen gelen ekip geldikleri gibi dış hava sensör arızasından kaynaklanan arızayı hemen giderdiler.

  5. Yaklaşık 10 seneden beri Tuzla ilçesinde bir evde kiracı olarak oturuyorum. Ev sahibimiz de çok daha eskiden dönemine göre pahalı olan bir Eca marka kombi taktırmış. Geçen bu 10 yıllık süre içerisinde hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat performansından çok memnun olduğum kombi yakın zamanda kazandan su damlatmaya başladı. Bu şekilde kombiden verim alamıyordum ve evi su basmasından korktuğum için hemen anında Eca Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçtim. Durumun aciliyetinden ötürü hemen adresime gelip damlatmanın başlamasından itibare birkaç saat içerisinde sorunum çözülmüş oldu.

  6. Tuzla’da ikamet ettiğim için buradaki servis ekiplerini tek tek araştırdım ve ECA marka kombim için düzenli bakım hizmeti almak adına nihayet kararımı verdim. ECA servis ekibi benim için gerçekten kıymetli bir kadro. Bilmediklerimi onlar sayesinde öğreniyor ve kombi ile ilgili herhangi bir sorunda da hiç vakit kaybetmeden onları arıyorum.
    ECA markasına yakışan da budur ve ekiplerin ne kadar başarılı olduğunu sizler de diğer yorumlara bakarak görebilirsiniz. Bu işi ciddi anlamda iyi yapıyor ve daha da önemlisi ürünlerinize kıymet veriyorlar. Bunu fark ettiğinizde bana teşekkür ediyor olacaksınız. Profesyonellik nedir sorusunun cevabını da veriyorlar.

  7. ECA markasının önceki evimde Divatech model kombisini kullanmıştım. Kendi evimi aldıktan sonrada yine ECA’nin divatop modelini taktırdım. Ancak önceki kombi de yaşadığım üzere arıza alarmı verdi. Elektronik ekranında F37 hatası olarak yazıyordu. Önceden basın ile ilgili olduğunu bildiğim sorun için kendim bir hamlede bulundum ancak başarılı olamadım. Arızanın çözümü için ECA Tuzla Teknik servisine başvurdum. Sağolsunlar gün içerisinde gelerek sorunun çözümü sağladılar.Uzun bir süredir herhangi bir hata almıyorum.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul