“Eca Servis Şişli” üzerine 7 yorum

  1. Günümüzde evlerin ısınma kaynağındaki bir numaralı tercihi doğalgaz ve haliyle kombi olmakta. Biz de bu nedenle evimizde Eca marka kombi kullanıyoruz. Fakat yakın zamanda sıcak su kullanımında sıcak suyun brden gittiğini, kombiye bakınca da T5 arıza kodunu verdiğini gördük. Çağırdığımız Eca Servis Şişli şubesi kısa süre içersinde gelip, sensör değişikliği yaparak sorunumuzu ortadan kaldırdı.

  2. Şişli ilçesinde bulunan özel bir estetik merkezinde ECA marka kombi kullanmaktayız. Gerek ısıtma, gerekse de sıcak su ve ocak kullanımı açısından bizim için önemli bir demirbaş. Arızalanması birçok işimiz aksattığı için gözümüz gibi bakıyoruz. Geçtiğimiz günlerde de kombi durduk yere F4 arızası verdi. Vakit kaybetmeden Eca Servis Şişli şubesini aradık. Sorunun ateşlemeden kaynaklandığını söyleyen teknik servis ekibi, durumun aciliyetini bildikleri için hızlı bir şekilde çalışıp, problemi çözdüler.

  3. Geçtiğimiz yaz başında yeni eve taşındım. Taşındığım evde ECA marka bulunuyordu. Ben de yeni bir masraf kalemi oluşturmamak adına değiştirmedim. Ancak havaların serinlemesiyle kombiyi açmayı denedim. Açtığım kombi F3 adlı arıza kodunu verdi. Ben de ECA Servis Şişli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip prosestatta arıza olduğunu tespit edip kısa süre içerisinde onarımı gerçekleştirip sorunu ortadan kaldırdı. Kendilerine teşekkür ederim.

  4. Şişli ilçesinde bulunan reklam ajansımızda Eca marka kombi kullanıyoruz. Yaklaşık 5 senelik süre içerisinde de hiçbir arıza çıkartmayan kombimiz yakın zamanda F7 arızası verdi. İnternet üzerinden yaptığımız küçük bir araştırma neticesinde sorunun basıncın düşmesinden kaynaklandığı yazıyordu. Biz de tekrar internet yardımı ile olması gereken değere getirdik ancak bir gün sonra basınç tekrar düşmeye başladı. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz. Şimdiden teşekkür ederiz.

  5. Ateşleme parçalarındaki sorun nedeniyle ECA marka kombimin yanarken patlama yaptığını fark etmem uzun sürmedi. Bunu elbette ECA servis ekipleri sayesinde öğrendik. Şişli’de hizmet veren bu ekipten hizmet almaktan mutluyum. Sorunu hem daha hızlı çözüyor hem de daha uygun fiyata servis hizmeti sunuyorlar.
    Alanında uzman bir kadro ile hareket ettikleri ise çok belli. Sizler de ECA marka kombi kullanıcısı iseniz ve sorunlarınız için yardım almak isterseniz bu ekibi tercih etmeniz daha doğru ve daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca benimle birlikte benzer yorumları yapan çok sayıda kullanıcı olduğunu sizler de kısa süre içerisinde fark edeceksiniz.

  6. Beyaz eşyalarım ve diğer elektronik ürünlerim için sürekli olarak teknik servislerle çalışıyorum. Son olarak ise ECA marka kombimde sorun çıkması üzerine ECA Şişli Teknik servisi ile çalıştım. Genel olarak teknik servisler telefona cevap verme noktasında eksik kalırlar ama aradığımda hemen telefonu açtılar ve kombimden arıza aldığımı belirtmem üzerine teknik servis elemanlarını yönlendireceklerini söylediler. Gerçekten de bir iki saat içerisinde adresime geldiler. Kombiyi kontrol ederek arızayı saptadılar ve düzelttiler. Son günlerde diğerlerine göre verim aldığım en iyi hizmetti.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul