Eca Servis Sancaktepe

ECA Servis Sancaktepe, ECA marka kombilerin arızalarına karşı garantili olarak olumlu sonuçlar sağlamaktadır. Çeşitli nedenlere bağlı olarak kombilerde arızaların ortaya çıkması son derece normaldir. Sorunun önüne geçilmediği takdirde hane halkı için çeşitli sıkıntıların ortaya çıkışı kaçınılmaz hale gelir. Bu süreçte yanınızda olacak ECA Servis Sancaktepe her türden kombi arızasını geride bırakmanıza aracı olacaktır. Servisten teknik destek almak için günün her saati dilediğiniz zaman servis talebinde bulunmanız yeterlidir. ECA Servis Sancaktepe tarafından aynı zamanda kombi bakım hizmeti de verilir.

Kombiler için son derece gerekli olan bu çalışma cihazda yaşanan performans sorunlarının geride kalmasına neden olur. Ayrıca cihazın ömrünü uzatmak, olası arızaların önüne geçmek içinde bakım işlemlerine ağırlık vermek yerinde olacaktır. Bakım ve onarım işlemlerini kısa bir zaman aralığı içinde tamamlayan ECA Servisi kombinin eski verimine geri dönmesine aracı olur. Kombi bakım ve onarım sürecini başlatmak için dilediğiniz her an ECA Servis Sancaktepe adresine servis talebinde bulunmanız yeterlidir.

Sancaktepe Eca Servisi
Numara: 0216 621 44 93
Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Sancaktepe” üzerine 4 yorum

  1. Geçtiğimiz sene kullanmakta olduğumuz kombimizin anakartında arızalanmıştı ve değişimini yaptık. Fakat o günden beri kombimiz belirli aralıklarla kendi kendine kapanmakta. Değişimi yapan teknik servis de kart değişimi yapıldığını, kombinin, yeni anakartı tanıyana kadar böyle bir şeyin normal olduğu gibi saçma bir gerekçe sundu. Bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Böyle bir şeyin olması acaba mümkün mü? Çünkü gerçekten sıkılmaya başladık bu durumdan.

  2. Biz de kombi alırken uzun araştırmalar yapıp hem cebimize uygun hem de kaliteli bir kombi almak istiyorduk. Komşumuzun tavsiyesi üzerine döneminde Eca marka kombinin en son çıkan modelini satın aldık. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan kombimiz birkaç yıl sonra 11 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Çağırdığımız Eca Servis Sancaktepe şubesi sorunun gaz valfinden kaynaklandığını ifade edip, tamir ederek sorunumuzu çözdü.

  3. Yaklaşık 10 önce almış olduğum Eca marka kombim, ilk senelerinde sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz günlerde Er 15 nolu hata kodunu verdi ve hiçbir şekilde çalışmadı. Ben de evimin yakınlarında bulunan Eca Servis Sancaktepe şubesine ulaştım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi ateşleme elektrodunda arıza olduğunu tespit edip parça değişimi yaparak sorunu ortadan kaldırdı.

  4. ECA marka kombimin yanarken patlama yapması beni rahatsız ediyordu ve bir sorun olduğunu anlamak da pek zor olmadı. Bu sorunu tek başıma çözemeyeceğim için doğrudan ECA servis ekiplerini aradım. Sancaktepe’de hizmet veren bu ekip, pandemi nedeniyle evime kadar geldi ve aynı gün servis hizmeti sundular. Güler yüzleri ve ilgi alakaları sayesinde kendilerinden fazlasıyla memnun kaldım.
    Eğer buna benzer bir sorun yaşarsanız ya da kombilerinize dair şikayetleriniz olursa sizler de hiç tereddüt etmeden bu ekipten yardım alabilirsiniz. Daha az ödeyerek daha kaliteli hizmet almak isterseniz eğer sizler de firmayı tercih edebilirsiniz. Ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul