Eca Servis Fatih

ECA Servis Fatih, ECA marka kombilerde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak kombilerde arızaların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Bu soruna acil olarak çözüm bulunmadığı takdirde hane halkı açısından çeşitli sıkıntıların ortaya çıkması kaçınılmaz olacaktır. Kombi arıza onarım sürecinde yanınızda olacak ECA Servis Fatih her türden kombi arızasına garantili olarak çözüm üretir. Servisten teknik destek almak için günün her saati dilediğiniz zaman servisin müşteri hizmetlerine danışarak servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Servis aynı zamanda kombiler için son derece gerekli olan kombi bakım hizmeti de vermektedir. Kombide ortaya çıkan performans sorunlarını bitirmek, olası arızaların önüne geçmek ve cihazın ömrünü uzatmak için bakımların zamanında yapılması büyük önem taşır.

ECA Servis Fatih ayrıca tamiri söz konusu olmayan cihaz parçalarının garantili olarak değişimini sağlamaktadır. Değiştirilen parçalara garanti veren servis, değişimini sağladığı parçalarda arıza olması halinde onarım işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirir. Onarım süreci servis ekibi sayesinde kolay bir hale getirilerek onarım tamamlandığında cihaz adresinize teslim edilecektir.

table align=”center”>

Fatih Eca Servisi Numara: 0216 473 11 52 Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Fatih” üzerine 2 yorum

  1. Uzun zamandır Eca kombi kullanıcısyım. Son birkaç gündür evdeki bir petekte kombi kaynaklı su sızıntısı olduğunu farkettim. Akşama kadar altına kova koymaktan bitap düştüm. İnternetten küçük bir aramayla sorunu çözüp çözemeyeceğime baktım. Sorunu kendim çözemeyeceğimi anlayınca teknik servis çağırmaya karar verdim. Hemen evime yakın bir lokasyonda bulunan Eca Servis Fatih şubesine ulaştım. Gelen ekip çok kısa bir süre içersinde sorunumu çözüp beni su derdinden kurtardı.

  2. Yaklaşık olarak 5 yıldır evimde Eca marka kombi kullanıyorum. Bu süre 5 yıllık süre zarfında da en ufak bir hatası ile karşılaşmamıştım. Fakat geçtiğimiz hafta kombi çalışırken durduk yere B1 arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında hiçbir teknik bilgiliye sahip olmamamdan ötürü Eca Servis Fatih şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi kombimin kod anaharlarında sorun olduğunu söyledi. Yaklaşık 2 saat kadar süren çalışmanın ardından sorunum giderilmiş oldu.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul