Eca Servis Kağıthane

Kombi hayatımızda büyük bir yer kaplayan ısınmak ve su ısıtmak için 21.yy da bulunan en teknolojik çözümlerden birisidir. Hem su ısıtma hem de ısınma konusunda iş yerlerimiz ve evlerimiz için çok avantajlıdır. Kombiler sanayi ve ev tipi olmak üzere iki farklı şekilde üretilir. Bu iki şekilde ebatları ve kapasiteleri değişir.

Yüksek verim için her üründe olduğu gibi en kaliteli olanı seçilmelidir. Bu yüzden Eca olarak siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli kombiyi hesaplı bir şekilde sizlere sunuyoruz. Biz üretimlerimiz sırasında kaliteden asla ödün vermesek de siz değerli müşterilerimizin kullanım biçimi de önemlidir. Kombilerin bakımı düzenli yapıldığı takdirde arıza verme ihtimalleri en düşük seviyede olur.

Olur da donanımsal bir problemden dolayı arıza verdiyse de ilk işiniz yetkili servisimize ulaşmaktır. Eca Servis Kağıthane olarak bakım ve tamirat işlerinizde sizlere kaliteli hizmet vermek için buradayız. Bakım ve tamirat işlerinde taktığımız her yüksek kalite parça ve işçiliğimize bir yıllık garanti veriyoruz. İşinde başarılı, kendini geliştirmiş ekibimizle birlikte Pazar günleri hariç her gün açığız.


Kağıthane Eca Servisi
Numara: 0216 622 65 06
Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Kağıthane” üzerine 2 yorum

  1. Uzun seneler bana hiçbir sorun yaşatmaksızın kullandığım Eca Proteus Premix 24 kW Hermetic kombim geçen hafta duş alırken sıcak su birden soğuk suya döndü. Gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında T5 arıza kodunu vermişti. Artık hiçbir şekilde sıcak su alamıyordum. Çağırdığım Eca Servis Kağıthane şubesi kısa bir süre içersinde sensör değişikliği yaparak her ne kadar bir süre mağdur kalmışsak bile sorunumuzu çözdü.

  2. İşyerimde uzun yıllardır Eca marka kombi kullanıyorum. Yıllardır da hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım Fakat geçtiğimiz hafta kombim E2 arıza kodunu vermeye başladı. Ben de hemen vakit kaybetmeden Eca Servis Kağıthane şubesine ulaştım. Gelen ekip kombideki kalorifer tesisatına bağlı sensörde kısa devre olduğunu, bu yüzden de çalışmadığını söyleyip parça değişimini yaptı. Değişimden sonra hata kodu ve arıza ortadan kalktı.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul