Eca Servis Maltepe

ECA Servis Maltepe, ECA kombiler için bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak kombilerde arızalar görülebilir. Bu tarz zorlu süreçlerde yanınızda olacak ECA Servis Maltepe her türden kombi arızasına garantili olarak olumlu sonuçlar getirmektedir. Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan hemen sonra tarafınıza kadar ulaşacak olan servis ekibi aracılığıyla arızalı cihaz adresinizden alınır. Onarım sürecinde sona gelindiğinde ise cihazınız ekip aracılığıyla adresinize kadar teslim edilecektir.

ECA Servisi ayrıca kombi bakım hizmeti içinde danışabileceğiniz bir adres konumundadır. Kombiler için son derece önemli olan kombi bakımı cihazda yaşanan performans sorunlarının önüne geçmekte ayrıca kombinin ömrünü bariz şekilde uzatmaktadır. Bu nedenle kombi bakımının düzenli olarak yapılması büyük bir önem taşır. ECA Servis Maltepe ayrıca onarımı mümkün görünmeyen arızalı cihaz parçalarının da garantili olarak değişimini sağlamaktadır. Bir yıllık süreç içinde değişimi sağlanan cihaz parçasında arıza olduğu takdirde servis tarafından onarım işlemi ücretsiz yapılır.

Maltepe Eca Servisi
Numara: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Maltepe” üzerine 7 yorum

  1. Yıllar önce mahallemize doğalgaz gelince herkes tarafından kabul görmüş bir marka olan Eca markasını tercih etmiştik. Şu zamana kadar bize hiçbir sorun yaşatmayan kombimiz yakın geçmişte D1 hata kodunu vermeye başladı ve hiçbir şekilde verim alamamaya başladık. Ulaştığımız Eca Servis Maltepe şubesi kombimizin alevlenme yapamamasından dolayı bu hata kodunu verdiğini söyledi. Aynı gün yerinde birkaç saat içersinde onarımını yaparak hatamızı giderdiler.

  2. Maltepe’de bulunan bir ilaç deposunda yöneticiyim ve aynı zamanda kullanılan ekipmanlardan da sorumluyum. Şirkette kullanılan ekipman ve elektronik eşyaların uzun ömürlü olması gerektiği için her sene periyodik bakımını yaptırmamız gerekiyordu. Kombimizin bakımı için de yakın zamanda Eca Servis Maltepe ile anlaştık. Şirketteki Eca marka kombilerimizin yıllık rutin bakımlarını uygun fiyatlı güvenli bir şekilde sayelerinde sağladığımız gibi profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple çalışıyoruz, teşekkür ederiz

  3. Kombinin altından su damlaları gördüm. Zaman içerisinde bu su damlaları daha da fazlalaşmaya başladı. Bu durumda kombiyi hemen kapattım ve Eca servis Maltepe’yi aradım. Kombi çok fazla su almış. Benden kaynaklı bir durumdan dolayı oldu. Çünkü su basıncını ayarlayamadım. Bu konuda bana çok yardımcı oldular. Aldıkları ücrette oldukça ekonomikti.

  4. Kombinin yıllık bakımını yaptırmak istedim. Kış ayı gelmeden ben önceden bakımını yaptırırım. İlk defa Eca servis Maltepe’yi aradım. Gelen personel oldukça ilgiliydi. Kombinin içini açtılar temizliklerini yaptılar. En önemlisi de personel ne yaptı ise bana anlattı. İlgilerinden oldukça memnun kaldım. Bakım fiyatları da diğer firmalara göre bana uygun geldi.

  5. Oturduğumuz semte doğalgaz gelince bağlatmak için gerekli işlemleri yaptıktan sonra hemen kombi arayışına girdik. Hem herkes tarafından bilinirliği, hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı ECA marka kombi almaya karar verdik. İlk zamanlarda hiç başımızı ağrıtmayan kombi geçtiğimiz günlerde ekranda arıza kodu verdi. İnternetten iletişim bilgilerini bulduğum Eca Servis Maltepe şubesini aradım. Gelen ekip kombiye gelen voltajın düşük olmasından dolayı böyle bir hata verdiğini söyleyip regülatör taktı. Böylelikle sorunum çözülmüş oldu.

  6. Kendim bilinçli bir tüketici olduğumu düşünüyorum. Çünkü hiçbir elektronik eşyamın bakımını asla aksatmam. Çünkü bakımı yapılan kombinin performasının ve ömrünün uzadığını bilirim. Her sene olduğu gibi bu sene de Eca kombimin periyodik bakımı için Eca Servis Maltepe şubesini tercih ettim. Özenle işini yapan bu teknik servisi herkese tavsiye eder, kendilerine de teşekkür ederim.

  7. Kombim ateşleme yapmadığı için ısınma sorunu yaşıyorduk ve bu sorun da tek başımıza çözebileceğimiz bir sorun değildi. ECA marka kombi kullanan komşularımdan tavsiye almak için yanlarına indiğimde bana bir servis firmasından söz ettiler. Maltepe’de hizmet veren ECA servis ekiplerini onların tavsiyesi ile aradım ve gerçekten inanılmaz memnun kaldım.
    Parça değişimi ile birlikte sorun kısa süre içerisinde çözüldü. Gerçekten profesyonel insanlar ve bunu diğer yorumlara baktığınızda da net bir şekilde fark ediyorsunuz. Sizler de ihtiyaç duyduğunuzda bu ekipten yardım alabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Üstelik öyle abartılı rakamlar ödemenize de gerek kalmayacaktır.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul