Eca Servis Ümraniye

ECA marka cihazlarda zamanla çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu arızalara karşı önlem alınmadığı takdirde sıklıkla kullanılan cihazların eksikliğinden dolayı çeşitli aksamalar yaşanabilir. Kombiler kış aylarında bozulduğu takdirde hane halkının bu dönemde sıkıntıya girmesi kaçınılmaz hale gelecektir. Bu nedenle konuya acil olarak müdahale edilmesi ve zamanında teknik servise danışmak büyük bir önem taşımaktadır.

Eca Servis Ümraniye

Bu konuda yardımınıza koşacak ECA Servis Ümraniye her türden arızaya karşı garantili olarak olumlu sonuç sunar. Servisten teknik destek almak için tek yapmanız gereken şey günün her anı dilediğiniz zaman servise talepte bulunmaktır.

İstanbul’un her noktasına hizmet veren servis talep oluşturduktan sonra arızalı cihazı alarak onarım sürecinden sonra adrese teslim etmektedir. Bu sayede ECA Servis Ümraniye adresinin varlığıyla birlikte ilgili sürecin tüm zorluğunun ortadan kalkması söz konusu hale gelir. ECA Servis Ümraniye aynı zamanda onarımı söz konusu olmayan cihaz parçalarının değişimini sağlar. Değişimi sağlanan parçalara bir yıllık süre boyunca servis tarafından garanti verilmektedir.

Ümraniye Eca Servisi
Numara:0216 621 44 93
Hizmet Saatleri:Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Ümraniye” üzerine 7 yorum

  1. Ümraniye ilçesinde özel bir vakıfa ait öğrenci yurdunda yönetici pozisyonunda çalışıyorum. Çalıştığım öğrenci yurdunda, evimde de kullanmış olduğum Eca marka kombi kullanıyoruz. Fakat yurtta kombi oldukça düzgün bir şekilde ısıtma görevini yerine getirirken evimde hiçbir şekilde verim alamıyorum. Aynı zamanda faturam da yurda göre daha kabarık geliyor. Bunun nedeni nedir? Bilen arkadaşlar aydınlatırlarsa sevinirim.

  2. Yıllardır kullanmakta olduğu Eca marka kombim yakın zamanda C6 nolu hatayı vermeye başladı. Ben de hemen daha önce kombim arızlandığı zaman deneyimlediğim ve kendilerinden iyi hizmet aldığım için Eca Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kombide yanma ile ilgili bir problem olduğunu söyledi. Daha sonra prosestat değişimi yaptıktan sonra sorun ortadan kalkmış oldu. Hizmetten tekrar çok memnun kaldım, kendilerine teşekkür ediyorum.

  3. Geçenlerde ECA markasına ait kombimden henüz petekleri bile yakmamışken önce takır tukur sesler gelmeye başladı arkasından da o ses geçtikten sonra içerisinden rahatsız edici bir ses gelmeye başladı. Hemen gazı kestikten sonra Eca Servis Ümraniye ekibi ile iletişime geçerek durumu bildirdim. 2 saat içerisinde hızlıca gelen ekip geldikleri gibi aynı hızda dış hava sensör arızasından kaynaklanan arızayı hemen giderdiler.

  4. Yıllar önce evlenmeden hemen önce kombi alırken uzun araştırmalar yaptık ve ECA markasını tercih ettiğimiz kombimiz şu ana kadar küçük bir iki hata dışında hiçbir arızasıyla da karşılaşmadık. Fakat geçtiğimiz günlerde kombi arıza kodu vermeye başladı. Bu işlere yabancı olduğum için hemen Eca Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kombi gidiş hattında bulunan sensörün arızalandığını söyleyerek değişimini yaptı ve sorunumuz çözülmüş oldu.

  5. Uzun senelerden beri evimde Eca marka kombi kullanıyorum. Kombim ilk senelerinde sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz günlerde B1 nolu hata kodunu verdi ve hiçbir şekilde çalışmadı. Ben de vakit kaybetmeden yakınımda olan Eca Servis Ümraniye şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi kod anahtar bağlantılarında bir arıza meydana geldiğini söyleyip kısa süre içerisinde sorunu giderdi.

  6. Ateşleme esnasında büyük bir gürültü ile parlama yaşadık ve ECA marka kombinin bu sorunu için de hiç tereddüt etmeden servis ekiplerini aradık. Tahmin ettiğimiz kadar büyük bir sorun değilmiş ve yedek parça değişimi ile birlikte gerekli çözüm üretildi. Ümraniye’de hizmet veren en iyi ekiplerden hizmet aldığımızı düşünüyoruz.
    ECA servis ekipleri hakkında yapılan yorumlara baktığımda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi de anladım. Abartılı rakamlar ödeyeceğimizi düşünüyordum ancak bu konuda da beni yanılttılar ve bu konuda da fazlasıyla memnunuz. Sizler de ihtiyaç halinde firmadan hizmet alabilir ve ürünlerinizi bu ekibe teslim edebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul