Eca Servis Üsküdar

ECA marka cihazlarda zamanla çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalar görülebilir. Bu tarz arızalara acil olarak müdahale edilmediğinde çeşitli aksaklıkların ortaya çıkması kaçınılmaz hale gelir. Kombi bakım ve onarım sürecini en iyi şekilde üstlenen ECA Servis Üsküdar cihaz arızalarına garantili olarak çözümler sunar. Her türlü cihaz arızasına çözüm üreten adres kısa sürede cihazın ilk günkü verimine geri dönmesine aracı olur. Bunun için tek yapılması gereken şey ise ECA Servis Üsküdar adresine servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan hemen sonra bulunduğunuz konuma kadar ulaşan servis ekibi cihazınızın adresinizden teslim alınmasını sağlar.

Onarım sürecinde sona gelindiğinde de aynı şekilde servis ekibi cihazı adrese teslim ederek sürecin tamamlanmasını sağlayacaktır. ECA Servis Üsküdar aynı zamanda kombi bakım işlemlerini de en ince detayına kadar yerine getirmektedir. Kombinin performans sorunlarının önüne geçecek bu çalışma aynı zamanda cihazın ömrünü uzatacağından planlı olarak yapılması tavsiye edilmektedir. Bu sayede bir süre sonra etkileri kullanıcılar tarafından gözle görülür şekilde fark edilebilir.

Üsküdar Eca Servisi
Numara: 0216 622 65 06
Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Üsküdar” üzerine 6 yorum

  1. Çalıştığım işten ötürü bir şehire sabit kalamıyorum.. Geçtiğimiz ay emekli oldum ve Üsküdar’da kiracıda olan evime yerleşme kararı aldım. Kirada olan evimde Eca marka kombi vardı. Ancak eve taşındığımda kombinin çalışmadığını, T7 nolu arıza kodunu verdiğini farkettim. Sorunlu şeylere tilt olduğumdan hemen Eca Servis Üsküdar şubesine ulaştım. Gelen ekip dış hava sensöründen dolayı bu arzınan verdiğini söyleyip kısa süre içersinde onarımı yapıp hatayı giderdi.

  2. Çok pinpirikli bir kişiliğe sahip olduğum için evimde kullandığım tüm elektronik eşyalara çok özen gösteririm. Bu sebeple hepsinin kullanma talimatına göre kullanır, bakım gerektiren eşyalarımın da bakımlarını asla aksatmam. Kombi de bunlardan birisi. Her sene kombimin bakımını asla aksatmam. Bu sene de her sene olduğu gibi kombi bakımım için Eca Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Ertesi gün gelen ekip özenle kombimin bakımını yapıp gittiler. Kalite hizmet için bu firmayı herkese öneririm.

  3. Geçenlerde ECA markasına ait kombimden sadece sıcak su kullandığımız halde önce içinde bir şeyler varmış gibi sesler gelmeye başladı ardından da o ses geçince içerisinden rahatsız edici bir ses gelmeye bıraktı yerini. Ekranda F6 hatası belirince de hemen gazı kestikten sonra Eca Servis Üsküdar ekibi ile iletişime geçerek durumu bildirdim. Hemen gelen ekip geldikleri gibi dış hava sensör arızasından kaynaklanan arızayı hemen giderdiler.

  4. Öğrenci evimizde fiyatının uygunluğu ve dillerden düşmeyen kalitesinden dolayı ev sahibimizle birlikte ECA kombiyi tercih ettik. İki yıl kadar düzenli bakımla birlikte hiç arıza vermedi. Ancak bir gün okuldan geldiğimizde sıcak eve girmeyi beklerken evin dışarıdan bir farkı yoktu. Kombiye baktığımızda E35 kodlu arıza olduğu yazıyordu. Servisi aradık ve bizi telefondan yönlendirerek kombiyi çalıştırmamızı sağladılar. Birçok teknik servisin parayla yapacağını telefon aracılığıyla ücretsiz yapan Eca Servis Üsküdar’a teşekkülrer.

  5. Yaklaşık olarak 2010 senesinde kombi alacağımız zaman uzun araştırmalar yapıp, en uygun markanın Eca olduğuna karar vermiştik. O zamandan beri kullanmakta olduğumuz kombimiz bu sabah E9 nolu hata kodunu verdi ve çalışmamya başladı. Ben de konu hakkında bilgim olmadığı için dokunmadan hemen Eca Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip kalorifer filtresinde bir tıkanma yaşandığını belirtip, tıkanıklığı giderdikten sonra sorunumu çözdü.

  6. Ateşleme yapmadığı için bir sorun olduğunu tespit etmek de gayet kolay oldu. Evet ECA marka kombimden söz ediyorum. Üsküdar’da faaliyetlerine devam eden ECA servis ekipleri en hızlı şekilde evimize kadar geldi. Bu ekipten daha önce de hizmet almış ve memnun kalmıştım. Sorunun ana karta bağlı bir arıza olduğunu söylediler.
    Ne yazık ki büyük bir sorun ve bizim için biraz da masraflı oldu ancak neyse ki ürünümüzü şimdilerde sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz. Ben memnun kaldığım için bu adresi sizlere de tavsiye etmek istedim. Üstelik parça değişimi sonrası garanti de veriyorlar ve güven sorunu kesinlikle yaşamıyorsunuz.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul