Eca Servis Darıca

ECA marka kombilerde pek çok farklı nedenden dolayı zamanla arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu soruna acil olarak çözüm bulunmadığı takdirde ev halkının karşısına çeşitli sıkıntılar çıkabilir. Kombi bakım ve onarımını üstlenen ECA Servis Darıca arızalara garantili olarak çözüm sunmaktadır. Her türlü kombi arızasına çözüm sağlayan servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan hemen sonra tarafınıza kadar ulaşacak olan servis ekibi sayesinde kombi onarım çalışmasına başlanarak, onarım sürecinde sona gelindiğinde cihaz adresinize kadar teslim edilmiş olur.

Haftanın yedi günü servis taleplerine cevap veren servis kombi bakım ve onarım işlemlerini ekstra kolay hale getirmektedir. ECA Servis Darıca adresi aynı zamanda kombilerde onarımı mümkün görünmeyen parçaların değişimini sağlar. Değiştirilen cihaz parçası servis garantisi altındadır. Bir yıllık süreç içinde parçada herhangi bir arıza olduğu takdirde ECA Servis Darıca ekibi aracılığıyla onarım işlemi ücretsiz olarak yapılır. Onarım ve bakım talebinde bulunmak için servis talebi oluşturmak yeterli olacaktır.

Darıca Eca Servisi
Numara: 0216 620 95 59
Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Darıca” üzerine 6 yorum

  1. Darıca ilçesinde bulunan özel bir eğitim kurumunun öğretmenler odasında Eca marka yoğuşmalı kombi kullanmaktayız. Fakat geçtiğimiz günlerde kombi E3 nolu hata kodunu verdiğini gördük ve cihaz birden kapandı. İnternetten bakınca kombinin ısınmasından dolayı böyle olduğunu, 1 saat bekledikten sonra düzeleceği yazıyordu. Fakat üzerinden 2 gün geçti ve hala açılmıyor. Bu durumda ne yapmalıyız? Bilen arkadaşlar cevaplarsa seviniriz.

  2. Kombi satın alırken çok uzun araştırmalar yapmıştık ve fiyat performans göz önüne alındığında en uygun markanın Eca olduğuna karar vermiştik. Şu ana kadar küçük bir iki hata dışında hiçbir arızasıyla da karşılaşmadık. Fakat geçtiğimz günlerde kombimiz EA isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de hemen Eca Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip elektronik kartta sorun olduğu için kombinin ateşleme yapamadığını söyledi ve 2 gün içeerisinde elektronik kartın onarımını yapıp kombimin sorununu giderdi.

  3. Oturmakta olduğum eve yıllar önce ben oturmadan da önce ECA marka kombi takılmış. Eski ev sahibi de kombiden memnun olduğunu söyleyince hiç değiştirmek ile uğraşmak istemedim. İlk 2 yıl aynı memnuniyeti ben de yaşadım. Fakat yakın zamanda kombi ekran sürekli F3 kodlu hatayı vermeye başladı. Çağırdığım Eca Servis Darıca şubesi sorunun hava prosestatında kaynaklandığını ve parçanın değişmesi gerektiğini söyleyerek değişimi yaptı ve kombim sapasağlam çalışmaya devam ediyor.

  4. Yıllar önce kapı komşumuz Eca marka kombi kullanıyor ve kombisinden bir hayli memnundu. Biz de kombi satın alacağımız zaman bunu göz önünde bulundurarak Eca marka kombi satın almıştık. Satın almış olduğum ilk seneler hiçbir arızası ile karşılaşmadığımız kombimiz son bir yıldır sürekli arızalar vermeye başladı. Son olarak 12 nolu hatayı veren kombimiz için Eca Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip kalorifer devresi gidiş suyu sensöründe arıza olduğu için böyle bir arızanın yaşandığını söyleyip kısa süre içerisinde parça değişimi yaparak sorunumuzu çözmüş oldu.

  5. Su akıtma sorunu nedeniyle kombimden yeteri kadar verim alamıyorum. Hal böyle olunca bu sorunu çözmeleri için profesyonel bir ekip aradım. Komşularımın tavsiyesi üzerine Darıca’da hizmet veren ECA servis ekiplerini tercih ettim. ECA marka kombimin sorununu en kısa süre içerisinde tespit ettiler.
    Su basıncının yüksek olması bu tür sorunları meydana getirebiliyormuş. Eğer biraz daha aynı sorun devam etse kombim de zarar görebilirmiş. Teknik destek ekibinin bilgilendirmesi ve sorunu çözmesi beni mutlu etti. Güler yüzlü bir kadro ve kesinlikle sizlere de tavsiye ediyorum. Zaten benim gibi yüzlerce insan da benzer yorumları yapmış durumda.

  6. Yakın bir zamanda ECA modelli kombi taktırdım. Takan usta genel kontrol yaptıktan sonra kombi sorunsuz bir biçimde çalışıyordu. Ancak bir gün öncesinde kombim arıza vererek çalışmamaya başladı. Ustanın kontrol etmemi istediği panelde F11 yazıyordu.Usta ile tekrar ile iletişime geçtiğimde kombiyi resetlememi ve düzeleceğini söyledi ancak hiçbir değişim olmayarak arıza devam etti. Ben de başka bir yol olarak ECA Darıca Teknik Servisini arayarak ulaştım. Telefonda konuştuğum kişi ekiplerin adresime yakın olduğunu ve diğer işi hallettikten sonra geleceklerini söyledi. Gerçektende bir saat sonra daireme gelmişlerdir. Teknik servis yetkilileri hemen kombiyi kontrol ederek sorunun kaynağını buldular. NTC sensörü denen bir kısımda arıza varmış. Sensörü değiştirerek tekrardan kombiyi değiştirdiler.Kombi tekrardan eski halinde çalışmaya başladı. Hızlı çözüm konusunda ECA Darıca teknik servisi oldukça başarılı.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul