“Eca Servis Beyoğlu” üzerine 6 yorum

  1. Eca markasını televizyondaki reklamlardan biliyordum. Sırf bundan dolayı kombi alırken Eca markasını tercih etmiştim Fakat son zamanlarda yaşadığım sorunlar, beni biraz bu markadan soğuttu. Çünkü kombim devamlı olarak P1 hatası veriyor. İnternetten bakınca su basıncının düşük olmasından dolayı böyle bir hata oluştuğu yazıyordu. Su basıncını olması gereken seviyeye getiriyorum ve 1-2 gün sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama sonra tekrar basınç düşüyor ve P1 hatası veriyor. Bu durum can sıkmaya başladı. Daha önce böyle bir sorun yaşayan kimse var mı?

  2. Kendimi bildim bileli ECA markasının kombisini kullanıyoruz. Uzun zamandır arızasız çalışan kombimizden oldukça memnunduk. Fakat son zamanlarda yaşadığım sorunlar, benim fikrimi biraz değiştirdi. Kombi sürekli F0 hatası veriyor. İnternetten bakınca basıncın düşük olduğundan kaynaklandığı yazıyor. Ben de normal olması gereken ayara getiriyorum, birkaç gün sonra tekrar aynısı oluyor ve aynı arıza çıkıyor. Eca Servis Beyoğlu şubesini aradım ve gelen ekip problemi giderdi.

  3. Günümüzde ısınma ihtiyacını karşılamanın en pratik ve en çok tercih edilen yöntem doğalgaz. Herkes gibi biz de aldığımız evde ilk önce doğalgaza baktık. Aldığımız evde Eca marka kombi kullanılmaktaydı. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan kombimiz E156 kodunu vermeye başladı. Çağırdığımız Eca Servis Beyoğlu, voltaj sorunu yaşandığını ve regülatör takılması gerektiğini söylediler. 2 gün içerisinde de parçayı temin edip kombiyi tamir ettiler. O günden beri hiç sıkıntı yaşamıyoruz.

  4. Geçtiğimiz sene öğretmen olarak İstanbul Beyoğlu ilçesindeki bir liseye tayinim çıktı. Hemen ev kiraladım. Beyoğlu ilçesinde kiraladığım evde de Eca marka kombi kullanılıyordu. Geçtiğimiz 1 sene boyunca tek bir sorun bile yaşatmayan kombim son bir haftadır aşırı derece bir gürültü ile çalışmaya başladı. Oldukça rahatsız eden bu gürültü için Eca Servis Beyoğlu şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen ekip fanda arıza olduğunu tespit edip, kısa süre içerisinde arızayı gidererek beni sinir bozucu gürültüden kurtardılar.

  5. Peteklerde ve boru hattında yaşanan tıkanma nedeniyle ECA marka kombimin ısıtmadığını fark ettim. Tabi bunu bana söyleyen de ECA servis ekipleri oldu. Bu tür sorunları tespit etmek zaman zaman zor olabiliyor ve ben de hiç tereddüt etmeden profesyonel yardım almayı tercih ediyorum. Beyoğlu’nda hizmetlerine devam eden ve uzunca bir süredir komşularımın da tavsiye ettiği bir firma.
    Ben memnun kaldığım için sizlere de önermek istedim. Arkadaşlar gerçekten çok ilgili ve pandemi olması nedeniyle eve hizmet de veriyorlar. Aslında zahmetsiz bir süreç oluyor ve bu konuda da ekstra bir avantaj sunduklarını düşünüyor ve sizlere de öneriyorum.

  6. ECA kombim son zamanlarda A01 hatası vermeye başladı üç kere aldığım hatayı resetleme sonucunda kaldırdım ancak internette yaptığım araştırma sonucunda ateşlemede sorun olduğunu öğrendim. Bunun için teknik servise başvurmam gerektiğini düşünerek ECA Beyoğlu Teknik Servisi ile irtibata geçerek randevu oluşturdum. Randevu saatinde gelen Teknik servisçiler kombiyi kontrol ettikten sonra bir parçanın bu hatayı verdiğini belirttiler şimdi adını hatırlamadığım bir parçanın ateşlemeye yaradığını ve değişim yapılacağını söylediler. Değişim sonucunda kombiyi tekrar çalıştırmayı denediğimde normal bir şekilde ateşlemeyi gerçekleştirerek çalıştı.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul