Eca Servis Beşiktaş

ECA marka kombi arızalarına karşı ECA Servis Beşiktaş adresi garantili olarak çözüm yolları üretir. Kombinin bakımlarının tam zamanında yapılmaması, kullanımdan kaynaklı çeşitli hatalar ve daha fazla sorun kombinin arızalanmasına yol açmaktadır. Bu dönemde cihazı eskisi gibi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam etmek için teknik servise zamanında danışmak büyük bir önem taşır. ECA Servis Beşiktaş büyük küçük her türden kombi arızasına çözüm sunarken, kısa bir zaman aralığı içinde kombi arızasının önüne geçmeye yardımcı olacaktır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise ECA Servis Beşiktaş adresiyle bağlantıya geçerek servis talebi oluşturmaktır.

Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşacak olan servis ekibi sayesinde servis süreci hızlı bir şekilde başlayarak arızalı cihaz ev adresinizden teslim alınır. Onarım süreci tamamlandığında ise servis aracılığıyla cihazınız evinize kadar teslim edilerek arıza sürecinin tüm zahmeti sorunsuz bir şekilde alınmış olacaktır. Ayrıca ECA Servis Beşiktaş adresi düzenli olarak yapılması gereken kombi bakım işlemleri içinde başvurmanız gereken bir adres konumundadır.

Beşiktaş Eca Servisi
Numara: 0216 621 44 93
Hizmet Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

“Eca Servis Beşiktaş” üzerine 8 yorum

  1. Evimde Eca marka Proteus Plus Blue 20.000 Hermatik model kombi kullanıyorum. Yakın zamanda kombinden garip sesler gelmeye başlayıp ekranda A1 hata kodunu verdi. İnternetten küçük bir araştırmayla voltaj düşüklüğünden dolayı böyle bir şeyin meydana geleceği hakkında bilgi aldım. Anında uygun servis bulamayınca elektrikçiye baktırdım fakat sorunu çözemediler. Ben de en sonunda Eca Servis Beşiktaş şubesine ulaştım ve gelip hata kodunun sebebini söyleyip hemen çözerek kışın ısınma sorunumuzdan kurtardılar.

  2. 2010 senesinde satın almış oluğum Eca marka kombim satın aldığım günden beri her sene mutlaka bi hata veriyordu. Her sene başka bir arızası çıkaran kombimin bu sene de anakartı arızalandı. Yeni bir kombi almamak adına onun da tamirini yaptırmak için Eca Servis Beşiktaş şubesini aradım. Gelen ekip ankartı değişim yapmamın maliyetli olacağını söyleyip tamir etmeyi deneyeceklerini söyledi. Ancak bunun için 1 hafta kadar sürebileceğini söylemelerine rağmen üç gün geçmeden onarım yapılmış şekilde kombim teslim edildi.

  3. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Eca markasına ait kombim dün banyo yaptığım esnasında sıcak suyun birden soğuk suya dönmesi ile sinyal verdi ve arızalandı. Gidip kontrol ettiğimde ise kombi ekranında F8 arıza kodunu vermişti. Daha sonra hemen kapatıp sıcak su problemi yaşadığımızı Eca Servis Beşiktaş şubesini arayarak aktardık ve anında gelen ekip problemi çözerek mağduriyetimizi giderdiler.

  4. Kışın ortalarında kombim sıcak su vermeyi bırakmıştı. E50 arıza kodunu internetten arattığımda sensör arızası olduğu ve değişmesi gerektiği yazıyordu. Kombimin çok eski olması sebebiyle parçayı hiçbir yerde bulamıyordum. İnternetteki yorumlar doğrultusunda son çare ECA Servis Beşiktaş’a ulaştım. Parçayı bulmanın zor olduğunu ancak ellerinden geleni yapacaklarını söylediler. İki gün sonra bir telefonla parçayı bulduklarını söyleyip 2 saat içerisinde de gelip kombimizi tamir ettiler.

  5. Bulunduğumuz muhite yıllar önce doğalgaz gelince kombi ihtiyacımız olmuş ve uzun araştırmalar sonucunda en uygun markanın Eca olduğuna karar vermiştik. Kombiyi satın almış olduğumuz ilk senelerde hiçbir arızası ile karşılaşmamıştık. Fakat kombimiz son bir haftadır EA isimli arıza kodunu vermeye başladı. Biz de hemen yakınımızda bulunan Eca Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtik. Kısa sure içerisinde adresimize gelen ekip kombimizde ateşleme problemi olduğunu tespit etti. Ateşleme iyonizasyonunda meydana gelen arızayı kısa süre içerisinde gideren teknik servis ekibi kombimizin sorununu ortadan kaldırmış oldu.

  6. Kombi konusunda yıllardır aynı markayı tercih ediyorum ve bugüne kadar yaşadığım sorunlarda da Beşiktaş’ta faaliyetlerine devam eden ECA servis ekibinden hizmet almayı tercih ettim. Bilgi ve tecrübelerine güvendiğim bu ekibi, kombimin çalışmıyor olması nedeniyle çağırdım.
    Su basıncının yetersi olması nedeniyle bu sorunun meydana geldiğini dile getirdiler. Şu an için bir sorun görünmüyor. Zaten ekipler de aynı sorunu tekrar yaşadığımda ücretsiz olarak hizmet vereceklerini ifade ettiler. Güvenilir bir firma arayışında iseniz eğer sizler de bu ekibi bir yerlere not edebilir ve sorun yaşadığınızda arayabilirsiniz. Adresinize kadar geliyor ve sorunu yerinde çözmeyi tercih ediyorlar.

  7. Yeni kiraladığım dairede ECA’nin kombisi bulunuyor ve eski kiracının kötü kullanımına bağlı olarak bir aylık bir süredir sürekli olarak arıza çıkarıyor. Bu durumlar ile bilgim olmadığı için ev sahibimi bilgilendirdim ve teknik servis çağırmamı ve ücret ödersem kiradan düşeceğini söyledi. Bunun üzerine bana en yakın bulunan ECA’nın Beşiktaş Teknik Servisini aradım sorunu bilmediğimden telefonda tam olarak arızayı anlatamadım. İletişimde bulunduğum kişi arıza ile ilgileceklerini ve gün içerisinde adresime servis elemanlarının geleceğini iletti. Daha sonrasında ise saat bir civarı geldiler. Kombinin arızasını kontrol ettikten sonra kombide birçok parçanın zarar gördüğünü ve değişim gerektiğini söylediler. Ev sahibi ile tekrardan iletişime geçerek onay aldım. Ardından teknik servis elemanları bir saatlik bir çalışmanın sonucunda arızaları giderdiler. Bu olayın üzerinden iki ay geçti ve hiçbir arıza almadım. ECA’nın Beşiktaş Teknik servis elemanlarına çok teşekkürler.

Yorumlar kapalı.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul