ECA Kombi F5 Arızası

Eca markası kombi alanında oldukça başarılı ve ismi ile ün yapmış ayrıca kullanıcıları tarafından oldukça memnun kalınan bir markadır. Eca markasına ait kombiler ise çok yaygın kullanılmakla birlikte en sevilenler arasında yerini almıştır.

Eca kombiye ait birçok arıza kodu bulunmaktadır ve onlardan birisi de Eca kombi f5 arızası olarak bilinir. Eğer Eca kombiniz ekranında f5 arızası görüyorsanız bu hava basınç sensöründen kaynaklanan arıza olduğu anlamına gelmektedir.

Bu sorun kısaca hava akışında sorun olması anlamına gelmektedir. Ekranda f5 arıza kodu bile birlikte kırmızı arıza ledinin de yanıp söndüğünü göreceksiniz. Bu arıza dışarı uzanan hava akım borusunun uzun olması, yerinden çıkması gibi durumlarda ya da fan, prosestat veya anakart arızası gibi durumlarda da yaşanabilmektedir.

Bu gibi durumlarda hem müdahalenin çok teknik bilgi gerekmesi hem de riskli olması sebebi ile kullanıcıların herhangi bir müdahalede bulunmaması ve bir teknik destek alması gerekmektedir. Eca kombi f5 arızası ancak bu şekilde halledilebilir.

Servis Çağır
Profilo Servis Altus Servis Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com Arizacozum.com Eca Servis İstanbul